«Sedmero základních požadavků na politickou stranu (Koho volit?) | Hlavní| Pomůže ČR poustevník, manipulace nebo konstruktivní tvoření? »

Volím rozumnou změnu

ČR potřebuje ROZUMNOU ZMĚNU, která zajistí budoucnost nám a našim dětem. Vzájemná dělba moci  v zemi s "patovým" výsledkem voleb, kdy si tři největší strany rozdělí faktickou moc ve státě, nehledě na ostatní je zlem největším. Proto jsem se rozhodl zvolit menší pravicově zaměřenou stranu. Pokud budu věřit kvalitě volebních průzkumů a faktu, že 15% voličů dá hlas ostatním stranám, které se nedostanou do sněmovny, pak to je velká škoda. Volebni_preference_1004_graf  

Možný modrooranžový pakt s tichou podporu komunistů je to nejhorší, co může naší zemi potkat. Vždy mě v každodenním životě děsí sledovat, jak na významných úřadech a ve velkých státních i nadnárodních firmách recyklují na střídačku duhové šéfy. Proto prosím zvažte svůj hlas menším rozumným stranám a preferenční hlasy především novým tvářím podle své preference: TOP09, Věcem veřejným, KDU-ČSL, SZ, SPO Zemanovci, Straně svobodných občanů či občané.cz Více názorů a nápadů je jen ku prospěchu společnosti. Nové tváře mohou přinést nový vítr do plachet ČR. A pokud se neshodnou? Pak je lepší raději nové zákony a předpisy neschválit - nazatěžovat naši legislativu dalším dočasným balastem. Na klíčových základech zásadních právních předpisů se rozumní nezkorumpovaní lidé vždy shodnou.

Podpořte někoho ze sedmera statečných a volte změnu!

V ČR se letošními volbami nabízí neopakovatelná možnost ovlivnit další směřování státu a jeho fungování. Mnohaletá zkušenost mne naučila, že nejhorší pro demokracii je zneužití lidí prostřednictvím manipulace médii, zastrašováním a demagogií. Ve světě vždy fungují a fungovat budou přírodní zákony, které přežily všechny režimy a diktátory a to je naděje i pro českou kotlinku:-)

Volebni_preference_1004_snemovna
Nenechme sněmovnu demagogicky zrudnout a nedopusťme návrat k třídnímu boji! :-( 

Aktuálně to podstatné:
http://blog.sedmero.org/2010/04/volim-rozumnou-zmenu.html