«Pomůže ČR poustevník, manipulace nebo konstruktivní tvoření? | Hlavní| Stop dabingu! »

ČERNOŠICE nedejme se! (Čerstvý vzduch na radnici)

V roce 2002 jsme se ženou hledali místo pro život, místo kde je krásně, fungují služby a žijí skvělí lidé. Volba padla na Černošice. Od realitky jsme pořídili pozemek a v roce 2003 začali stavět a po kolaudaci v červenci 2004 se nastěhovali do nového domu. Do té doby jsme až na pár nepříjemných úřadníků nevnímali žádné zásadní problémy na místní radnici. V prvních parlamentních volbách 2006 jsme volili jako dříve ze setrvačnosti ODS, bohužel bez řádné znalosti místních osůbek na radnici. Při znalosti zmatků v řízení města jsme již tehdy dali v podzimních komunálkách města hlas VPM - volbě pro město. Jaké bylo naše pozdější zklamání, že vůdčí parta na městě se tím nezměnila a vládnoucí pakt pokračoval dál ve svých privátních agitkách s tichým souhlasem VPM.

Šest let trvalého bydlení v Černošicích nám však otevřelo oči. Zjistili jsme, že tu nad zájmy občanů masivně vítězí soukromničení některých vysoce postavených členů radnice. Pro ty z Vás, kteří stále nemáte jasno, doporučuji stránky http://www.cernosice-nedejmese.cz

především pak sekci KAUZY

Zažít našeho bývalého starostu Rádla a jeho partu na vlastní oči je zážitek jen pro silné žaludky. Opakovaná osobní zkušenost s jejich činy mne stoprocentně přesvědčila o jejich škodlivosti pro budoucnost města. Arogance moci, sebestředné prezentovavání svého ega v městkém periodiku, zneužívání městských prostředků k sebepropagaci, blokování v přístupu k informacím, střet zájmů a penězovodství vítězí nad zájmy města Černošice a jeho občanů.

Nekoncepčnost výstavby; díry v infrastruktuře; předražené zakázky; přednostní investice městských peněz v lokalitách, kde má vedení soukromé zájmy; manipulace s územním plánem a nezvládnutí urbanismu; nedostatečné vzdělávací kapacity; nezvládnutí růstu obyvatel města; ... 

Rádle, Jiroute, Přibíku - DOST! - kluci končíme.

Věřím, že v Černošicích dojde v letošních komunálních k pořádné výměně politiků a zvítězí lidé, kteří budou pracovat čistě v našem zájmu, věcně a slušně. Prosím nevolte celostátní loga, ale dejte hlas místním lidem a stranám, kteří to s Černošicemi myslí čestně. I váš hlas může pomoci vyměnit politiky!

S přáním přívětivé budoucnosti pro Černošice a okolí

Ing. Mojmír Macek

Aktuálně to podstatné:
http://blog.sedmero.org/2010/10/%C4%8Derno%C5%A1ice-nedejme-se.html