«Černošice vyměnily 2/3 politiků! | Hlavní| Protikorupční opatření Černošic »

Změna je možná - lidi nevzdávejte to! (za 4 roky znova)

Držím celé ČR palce, aby u Vás také zvítězili místní a slušní lidé.  Voliči v Černošicích dokázali, že změna je možná:-)

Po osmi letech skončila místní buňka ODS. Ano, možná jsou mírou výhry místní nezávislí kandidáti zaskočeni, vždyť nikdy neřídili úřadníky, nemají zkušenosti s bojem s větrnými mlýny, ale jsou stateční a v životě všichni dokázali, že se samostatně dokážou uživit vlastní prací! Osm let se již aktivně angažují v místní zastupitelstvu z pozice opozice a k tomu pracují v zaměstnání. Staví hřiště, vydávají noviny, pořádají akce pro děti, odhalují korupci. Pí. Gottelová je jediná co odmítla podepsat VV - Bártovi vázací smlouvu - tak byla vykopnuta a nestala se poslankyní. Škoda, že to nikdo nepřipoměl... 

 

Dalmatini a spol. s r. limitovaným u nás tak mohou chodit kanálama co si postavili ke svým soukromým pozemkům zhodnocenými spekulacemi zneužitím interních informací úřadu pro osobní prosměch a nátlak na občany města. I v tak bohatém městě máme velmi velký dluh nejen v obecní kase, ale také v městské infrastuktuře a náladě lidí.

Věřím novým tvářím v zastupitelstvu, fandím jim a držím jim palce, aby moc a peníze nezatměly jejich selkých rozum a morální kvality. Před novým zastupitelstvem je mnoho práce a je co dávat do pořádku. Smekám před nimi a přeji si, aby byly Černošice vzorovým městem s otevřenou radnicí a pozitivní motivací pro celou ČR, že změna k lepšímu je možná! Ať se jim daří pracovat čistě v zájmu obce. Fanděte jim se mnou http://www.vecicernosicke.cz/ !

Je skvělé konečně po letech sledovat na nádraží, na ulici, ve škole, v obchodu, usměvavé, pozitivně naladěné a nadšené lidi. Přál bych tento pocit všem lidem v naší krásné zemi.

Související články:

Starosta ODS ve volbách pohořel. Kampaň opozice označil za "hnojomet"
(galerie Aktuálně.cz 18.října 2010)

Propadák 2010: ODS v Černošicích(MF Dnes 18.října 2010)

Vilové městečko u Prahy symbolizuje úpadek ODS. Volební propad byl totální.
(ihned.cz 18.října 2010)

FEJETON: Vesničko má středisková 
(Ondřej Neff 13.října 2010 & LN 11.10.2010)

Kauzy, které vedly k pádu místní buňky ODS a podklady z "veselé" kampaně protidalmatinské najdete sumarizované na: www.cernosice-nedejmese.cz  ...

Veselá kampaň Černošická.
(fologalerie aktualne.cz 7.října 2010)

 

Aktuálně to podstatné:
http://blog.sedmero.org/2010/10/zm%C4%9Bna-je-mo%C5%BEn%C3%A1-lidi-nevzd%C3%A1vejte-to.html