«POLEMIKA: Než extrémní cesty, nebyla by lepší zlatá střední? | Hlavní| FEJETON: Ples tváří v Pendolínu – české Cometě »

Vážený pane, vážená paní, dívky a chlapci, člověče,

Vážený pane, vážená paní, dívky a chlapci,

rád bych Vás požádal o pomoc. Patřím ke spolku přátel a fanoušků slušnosti a tvoření. Aktuálně žijeme po celé planetě Zemi. Jednotí nás láska k přírodě, respekt k druhým, odpovědnost, milujeme tvoření a snažíme se ve svém každodenním životě kultivovat slušnost, brát svět s humorem a nadhledem. Mnoho z nás se považuje za racionální sekularisty, ateisty, jsou mezi námi lidé dalších moudrých vyznání, včetně křesťanů. Protože každou organizaci dříve či pozděli ovládnou padouši, žádnou nikdy nebudeme raději zakládat a registrovat. Naším životním prostorem je matička Země a místem setkávání Internet, hospůdky, kluby, kavárničky, tělocvičny, koncertní sály, divadla, no prostě místa, kde se potkávají fajn lidé.

TRIKO_testovano v krajine_na tricka_neprusvitneNaším hlavním cílem je osvěta většinové společnosti v oblasti ochrany osobních údajů a internetové bezpečnosti a omezení vlivu padouchů na svobodné žití. Naším posláním je kultivovat ve společnosti slušnost a vytvářet podmínky pro svobodné konstruktiví tvoření.

Nesnášíme sekty, různé pošuky a manipulátory. Nebaví nás nudníci. Máme alergii na chování podvodnických potvor jako jsou jedovatí krabi, jedovaté murény, žahavé medůzy, agresivní žraloci či třeba slizské beztvaré a zhnilé podvodnické banány.

Naopak obdivujeme dílo takových českých velikánů jako byl Jára Cimrman, Jakub Hron, Antonín Dvořák, Anežka Přemyslovna, Tleskač, Karel Čapek, František Křižík, Laurin&Klement, Golem, Gregor Mendel, Jan Ámos Komenský, Eskymo Welzl, Ježíšek, František placký, Karel IV., Bohdan Pomahač, J.E. Purkyně, Alois Jirásek, Mirek Dušín, Jaroslav Seifert, Antonín Holý, Bedřich Smetana či český hloupý Honza.

Kupa českých pohádek, která je celosvětově naprosto unikátní je inspirací při výchově našich dětí ke svobodě - šiřme je jako Češi dál. Více informací bude postupně přibývat na webových stránkách. Již mnoho let sleduji a obdivuji tvůrčí práci slušných, tvůrčích a šikovných lidí a smekám, před kvalitou jejich děl. Díky Vašim výsledkům je jasné, že patříte k myslící 5% menšině či mezi slušnou tvůrčí většinu:-)

Nemáme rádi státní úřady, které pod záminkou ochrany občanů pracují pro parazitické padouchy. Víme, že se dá padouchy jen přežít, ale nikdy nepřestaneme bláhově snít o světě bez padouchů:-) Snažíme se vždy naši práci dělat nejlépe tak, jak dovedeme a vážíme si každého, kdo něco tvoří a vymýšlí. Myslíme si, že v každé individualitě je něco unikátního, co může být, pokud je v dobré společnosti, využito ku prospěchu celku. Nešifrovaný Internet zneužívaný padouchy je aktuálně největší hrozbou pro život lidí. Občané si často vůbec neuvědomují co za balastní a chechtavé informace s nadšením žerou a zapomínají, že dřív nebo později skončí jako masná zvířata. (obrazně řečeno) Pokud by svobodně se pasoucí bio zvířátka na pastvě byla pomlácena, bude to znamenat ohrožení i pro myslící menšinu:-( a tvůrčí většinu, naše rodiny, kamarády a děti. Proto je potřebné pečovat tolik o vzdělávání, neustálou osvětu a celoživotně se něco nového učit, hledat inspirativní nápady a uvádět je na světlo boží. Jednou z možných cest, jak potlačit vliv padouchů je je zesměšnit. Nemáme rádi ani anarchii, natož totalitní ideologie. Naší životní filosofií, kterou tak jako Vy osobně po celý život žijeme je "Objektivismus" aniž to třeba ještě tušíte;-).

Je nás hodně, ale málo z nás má odvahu vystoupit ze stínu a propagovat naše myšlenky veřejně. Bojí se, že je zase zmáčknout padouší a jsou vystrašení z virtuálního zneužití. Rádi bychom Vás požádali o svobodné, zamyšlení, zdali byste se zapojil do spolupráce v našem spolku. Pár lidem co patří do našeho myšlenkového okruhu jste již pomohl. Zatím začínáme stavět Galtovo údolí a tak nedisponujeme žádnou měnou, ani skutečnou či virtuální, natož zlatem. Proto jsme schopni ocenit Vaši práci vždy a zatím jen osobním poděkováním. Naší měnou je jeden dík. Je výhradně na Vaší svobodné vůli a rozhodnutí, zdali a jak se přidáte a zdali s námi budete naprosto o své vůli spolutvořit. O každém užití Vašeho díla se dozvíte, a kdybyste nesouhlasil, přestanete a přestaneme ho obratem užívat a necháme na Vás, kde a zda-li bude archivováno či jako ho Vy osobně využijete.

Chápeme, že pro mnohé z vás bude tento email směšný {řeťězové emaily tu už byly, že?:-)}, některé přivede k zamyšlení, někteří ho pošlou či předají dál či Vás dokonce inspirujeme k napsání vlastní verze. Nenechte se ovládat strachem, tak často šířeným padouchy v Říši strachu s cílem utlačení druhých k vlastnímu parazitování. ANO, největší bolest je strach. Nejhroznější zbraní manipulace a propaganda. Nedejme se zvrhnout. Kultivujte slušnost a konstruktivní tvoření.

Nebuďte lhostejní ke svému okolí, mlčením souhlasíte. Pomůžete i mě, v sobě a v celém Česku kultivovat slušnost? Pak tuto myšlenku šiřte dál, nejen po internetu, mnoho rozumných lidí není na fejsbůčku či twípátku. Proto volejte, smskujte, točte pozitivně naladěná videa, pište krásné dopisy na ručním papíru či nejlépe pozvěte dobré lidi na něco dobrého, sejděte se a rozumujte. Rozum a slušnost, ne strach a zloba vždy posouvali společnost kupředu. Radujte se s lidmi, kteří jsou pro vás opravdu důležití. Napište svůj příběh na téma „kultivace slušnosti a tvoření“, podepište se a pošlete to dál. #PodávámRukuČesku

Velký bratr nikdy nespí a proto volím tuto cestu kontaktu i když pro myslícího a slušného člověka je snadné pochopit, kdo skutečně jsem:-) I ti nejchytřejší a všehoschopní padouši budou neustále a nekonečně tápat... S přáním přívětivého tvůrčího dne v krásné české krajině

dělník a inženýr

Aktuálně to podstatné:
http://blog.sedmero.org/2014/12/vazeny-pane.html