Archiv kategorie "Banánová republika"

27/36/2015

Fejsbůčková Banánová republika 1

Na asociálních sítích se občas objeví perly, které normální populaci, která rozumně tento fenomén současné doby ignoruje, neozáří. Aby náhodou nebyli mí skuteční přátelé ochuzeni o velké myšlenky skvělých virtuálních duchů, vyberu občas některé sem na blog. Jako tréninkový materiál pro racionální kritické myšlení jsou některé hlášky velmi inspirativní. Kdo nesleduje tato moudra vzešlá z názorových bublin, které si většina uživatelů socnetů vytváří, o hodně přichází. Je to často větší zábava, než plytké televizní pravdodajství. A nebojte, abych Vás moc neumlátil moudry k zemi, budu vybírat jen Top3 a samé vážné, neb bramborové pozice již fakt, ale fakt nikoho nezajímají.

A protože sám některé věci špatně banánově chápu, rád bych Vás poprosil o pomoc s dešifrováním logického obsahu sdělení moudrých hlav, například hned to první nechápu:

(1-1) Marian Jurečka 25 listopad v 17:27  Tzv. IS je logicky svými aktivitami již dlouho nepřítelem ČR, aktivity IS ohrožují dlouhodobě také ČR jako i EU a naše občany. Naším cílem musí být 100% vyhlazení IS a bezpečí, mír, svoboda a demokracie (hodnoty, které jsou v rozporu s tím co chtějí bojovnici IS).

MM: Mohu se pane ministře věcně zeptat, jak si představujete plnění cíle "100% vyhladit ISIS" a jak poznáte (me) dosažení 100%? #nonsense Děkuji za vyjasnění😎

Je krásné, když se pan ministr po besedách probudí a z pozice ministra zemědělství začne plánovat vyhlazování ISIS. Jenom aby Česko humanitárně nebombardovalo koblihama vlastní občany a nezačala nám vláda omezovat svobodu. Vepřová želatina v náplni by mohla být smrtící. Vyjádření kolegů ministrů z tzv. silových resortů financí, spravedlnosti a vnitra již tímto směrem jdou a činy též.

Continue reading "Fejsbůčková Banánová republika 1" »

Aktuálně to podstatné:

Nejnovější články